Najbolji igrač Bundeslige postaje Kovačićev suigrač?

Bundesliga 30. ruj 202211:20 > 11:21 0 komentara
Guliver Image

Američki milijarder Todd Boehly dovodi novo pojačanje u Chelsea u kojem igra i Mateo Kovačić.

Britanski mediji pozivaju se na informaciju njemačkog Bilda i tvrde da će u londonski klub doći najbolji igrač Bundeslige prošle sezone, Christopher Nkunku.

Chelsea je još u kolovozu poslao liječnike u Frankfurt, a obavljeni su kardiološki i ortopedski pregledi.

Nkunku je za RB Leipzig postigao 35 golova i dodao 20 asistencija u svim natjecanjima. Njegov ga klub navodno nema namjeru prodavati u zimskom prijelaznom roku, dok sljedećeg ljeta postaje aktivna otkupna klauzula u iznosu od 60 milijuna eura.

U aktualnoj sezoni 24-godišnjak je u 11 nastupa u svim nastupima postigao šest golova uz jednu upisanu asistenciju.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!