SK subota: Derbiji Londona i Primeire, Coppa i La Liga

Najava 12. sij 201910:33 > 10:46
Clive Brunskill, Getty Images

Uobičajeno bogata sportska subota vas danas očekuje na programima Sportkluba. Bogatsvo raznog sadržaja u kojemu ćemo imati vrlo raznovrsne nogometne predstave iz raznih dijelova Europe. Pogledajte kraći vodič za lakše praćenje.

Uobičajeno za subotu prvi kreću Španjolci utakmicom u 13.00, a snage odmjeravaju Leganes i Huesca(SK 2). Leganes je nakon 7 susreta bez poraza izgubio u prošlom kolu, a Huesca je prvi put došla do domaće ligaške pobjede u prošlom kolu.

U 13.30 (SK 1) imamo prvi derbi dana i to onaj londonski, u kojem se sastaju West Ham i Arsenal. WH je sada vrlo solidno pozicioniran, deseti su u ligi, a u goste im stiže pretendent za Ligu prvaka, petoplasirani Arsenal. Bit će ovo nova prilika za obnavljanja rivalstva na relaciji Emery – Pellegrini, a i za susret Samira Nasrija s bivšim klubom.

U 15.00 kreće Coppa Italia, a prvo gledamo sudar Lazija i Novare, a nakon njega se uključujemo oko 16.45 na možda i najveći derbi dana, onaj portugalski, gdje će od 16.30 zaigrati Sporting i Porto. Obje utakmice na SK 3.

U 16.00 imamo nastavak Premier lige, Brighton protiv Liverpoola. Nakon poraza kod Manchester Citya u prošlom kolu Liverpoolu silno želi nova tri boda kako bi zadržao plus 4 u odnosu na City. Kod Brightona može biti nezgodno, iako je Kloppova momčad veliki favorit. Prijenos je na SK 1.

Na istom programu u 18.30 igraju Chelsea i Newcastle, dakle nova utakmica Premiershipa, da bi završili susretom Juventus – Bologna, koji je na rasporedu u 20.45. Za ljubitelje talijanskog nogometa bit će tu još jedna utakmica osmine finala kupa u 18.00, a igraju dva posrnula diva Milan i Sampdoria. Prijenos je na SK 2.

Ovo je samo dio našeg bogatog asortimana, kompletan raspored po programima možete uvijek i najtočnije vidjeti ovdje: Sportklub TV vodič.