Utorak na SK: Hoće li Atletico otkinuti Barci naslov?

Najava 30. lip 20209:00 > 9:03
David Ramos / Staff

Bogat program čeka vas danas na Sport Klubu. Evo što sve možete gledati na našim kanalima.

Najveća poslastica dana svakako vas čeka navečer u 22 sata, kada će se u Primeri odigrati utakmica koja bi vrlo lako mogla odlučiti o novom prvaku.

Problemima prošaranoj Barceloni u najgorem trenutku stiže megamomčad – Simeoneov Atletico Madrid. Silni su problemi mučili Barcelonu cijele sezone, a sve što se promjenom trenera i dolaskom Quiquea Setiena gurnulo pod tepih ponovno je izašlo na vidjelo nakon remija u Vigu. Igrači se svađaju međusobno, svađaju se s klupskom upravom, ignoriraju upute pomoćnih trenera, a neki čak i javno istupaju protiv Setiena.

U posljednja tri kola Barca ima dva remija (Sevilla i Celta Vigo) te mršavu 1:0 pobjedu nad Bilbaom, a s druge strane Atletico ruši sve pred sobom u posljednje četiri utakmice. Pred praznim tribinama, s ozljedama Dembelea i De Jonga, s Realom koji je s dva boda ispred na čelu tablice te izrazito motiviranim suparnikom, jasno je da je pred Barcom ispit sezone. Susret pratite od 22 sata na Sport Klubu 1.

Ranije tijekom dana na istom kanalu vas čeka veliki gradski derbi u Rusiji. Dva velikana iz prijestolnice, Spartak i CSKA, odmjerit će snage u susretu koji je vrlo bitan za izlazak u Europu. CSKA se nalazi na petom mjestu, posljednjem koje vodi u Europu – s 37 bodova, a Spartak je mjesto niže s 32 boda na kontu.

Važan dvoboj je i pred Manchester Unitedom. Iako su dogurali daleko u FA Kupu i pobjedom nad Norwichom izborili polufinale, Vragovi sigurno preferiraju izlazak u Europu kroz prvenstvo. S pet bodova zaostatka za četvrtoplasiranim Chealsejem, još im se pruža šansa za Ligu prvaka. Od 21:15 čeka ih neugodno gostovanje kod Brightona, koji je nakon korona pauze u dobroj formi. U dva kola nakon nastavka prvenstva pobijedili su Arsenal i remizirali s Leicesterom. Susret u izravnom prijenosu gledajte na Sport Klubu 2.

(Photo by Michael Regan/Getty Images)

Između ostalog, u ponudi su još i ruski dvoboj između Lokomotiva i Krylie Sovjetov (17:00, Sport Klub 1) te utakmica Championshipa između Milwalla i Swanseaja (18:00, Sport Klub 2), a možete gledati i dvoboj bečke Austrie i Altacha (20:30, Sport Klub 4).