SK NEDJELJA: Derbiji u Liverpoolu i Lisabonu

Najava 5. sij 202013:08 > 13:22
Laurence Griffiths/Getty Images

Današnji dan nudi mnoštvo sadržaja na kanalima Sportkluba

I ove nedjelje vas očekuje bogat program na kanalima Sportkluba.

Današnji dan je rezerviran za susrete La Lige, ali veliki je fokus na utakmicama FA kupa i jednom portugalskom derbiju.

Od 15 sati na SK1 FA kup otvaraju Chelsea i Nottingham Forrest. Momčad Franka Lamparda dolazi nakon remija s Brightonom, dok je Nottingham Forrest uhvatio zalet s obzirom da su u zadnja tri kola upisali tri slavlja pa će zasigurno biti zanimljivo na Stamford Bridgeu.

U isto vrijeme, ali na SK3 imamo dvoboj između Middlesborougha i Tottenhama. Crveni su u sjajnoj formi, u zadnjih pet kola su ostvarili četiri slavlja, dok Spursi traže izlazak iz krize nakon poraza od Southamptona i remija s Norwichom.

SK1 od 17 sati nudi veliku poslasticu, gradski derbi između Liverpoola i Evertona. Momčad Jurgena Kloppa i dalje gazi sve u Premier ligi, dok Everton dolazi nakon poraza od Građana na Etihadu. Očekuju se i promiješane karte, tako da u ovom trenutku teško bi se moglo raspoznati koje će sastave oba trenera poslati na travnjak.

U 18:30 na SK2 veličanstveni okršaj između Sportinga i Porta u Lisabonu. Momčad iz glavnog grada je trećeplasirana sa 26 bodova, dok gosti iz Porta drže drugo mjesto na ljestvici sa 35 bodova, te će se ‘zeleni’ pomučiti da dođu do pobjede i drže kakav takav priključak za drugim mjestom obzirom da prva Benfica ima 42 boda.