SK subota: Liverpool protiv zadnjeg, Barca u Baskiji

Najava 14. pro 201910:41 > 11:03
Michael Regan, Getty Images Sport

I ove subote vas očekuje bogat program na kanalima SK

Bogat program i ove vas subote očekuje na Sportklub kanalima, posebice engleski Premiership i španjolska La Liga.

Na SK1 od 13:30sati prvoplasirani Liverpool nakon pobjede protiv Salzburga u Ligi prvaka dočekuje klub sa začelja Premier lige, Watford s novim trenerom Nigelom Pearsonom koji se potajno nada da može ostvariti dobar rezultat na Anfieldu.

Od 16sati na SK3 možete pogledati dvoboj između Chelseaja i Bournemoutha. Bluesi nakon poraza od Evertona u domaćem prvenstvu i pobjede protiv Lillea u zadnjem kolu Lige prvaka, traže iskupljenje i povratak pobjedama u prvenstvu.

Također od 16 sati na SK1 veliki okršaj u San Sebastianu gdje Real Sociedad iščekuje Barcelonu. Messi i ekipa osigurali su prolaz u osminu finala Lige prvaka i nema sumnje da nas očekuje prava poslastica.

Večeras od 21 sat također na programu SK1 možete pogledati susret između Atletico Madrida i Osasune. Morata i društvo traže povratak na pobjedničke staze, sedmi su u prvenstvu i nemaju više prava na kiks.