SK Subota: Dva Manchestera, Liverpool i Barca

Najava 31. kol 201911:31 > 11:49
Catherine Ivill, Getty Images Sport

I ove subote u programu Sportkluba neće nedostajati sjajnih zbivanja. Najveći europski klubovi u izravnom prijnosu

Nogometna zbivanja neće patiti zbog košarkaškog SP-a, tako da će i zaljubljenici najvažnije sporedne stvari na svijetu i ove subote doći na svoje.

Gareth Copley/Getty Images

Krećemo s Premier ligom, koja je stigla do četvrtog kola. Danas će na teren aktualni prvak Manchester City i doprvak Liverpool. No, program će otvoriti Southampton i Manchester United od 13.30h. Utakmica u kojoj će United nastojati isprati gorak okus poraza od Crystal Palacea, protiv Southamptona koji ulazi u susret ohrabren prvim bodovima u novoj sezoni osvojenih u gostima kod Brightona. Prijenos je na SKHD

Upravo protiv Brightona na svom Etihadu od 16h igrat će Manchester City. Momčad Pepa Guardiole izraziti je favorit u ovom dvoboju. Građani su dobili zadnjih pet utakmica protiv Brightona, a moraju doći do bodova kako im Liverpool ne bi još dodatno pobjegao. Iako Brighton igra jako dobro, unatoč tom porazu protiv Sotona u zadnjem kolu, forma Sterlinga, De Bruynea i Aguera je toliko dobra, da su im izgledi stvarno svedeni na minimum. Prijenos ovog susreta možete pratiti od 16h na SK1.

Jan Kruger/Getty Images

Liverpool pak, gostuje kod Burnleya. Vodeća momčad prvenstva je apsolutni favorit u tom susretu, ali Burnley je čvrsta momčad koja ima izgrađen stil igre i može biti vrlo zahtjevna ako duže uspiju odolijevati ritisku. Uz sjajnu složenost ekipe Seana Dychea, posebno treba istaknuti Ashleya Barnesa koji je već četiri puta tresao mreže u prve tri utakmice. Ova utakmica na rasporedu je od 18.30h, također na SK1.

Za kraj, još jedan velikan bit će u izravnom prijenosu. Ovog puta riječ je o španjolskom prvenstvu, a Barcelona je veliki favorit u utakmici protiv novog prvoligaša Osasune. Nakon što su u prošlom kolu bez Messija, Suareza i Dembelea potopili Betis s 5:2, teško je očekivati da Osasuna može zadržati Katalonce. Ovaj dvoboj možete pratiti od 17h na SK2.

Maja Hitij, Getty Images Sport