Na mjesto Stevea Brucea dolazi trener Leicestera

Nogomet 13. lis 202119:11 0 komentara
AP Photo/Rui Vieira

Newcastle United po svemu sudeći dovest će trenera Leicestera.

Klub sa St. James Parka kreće u ozbiljne promjene nakon što su postali najbogatiji na svijetu, a prva će se očito dogoditi na menadžerskoj poziciji.

Ugledni talijanski novinar Gianluca Di Marzio ima informaciju da će novi menadžer Svraka postati Brendan Rodgers.

Ovaj 48-godišnji stručnjak trenutno vodi ekipu Leicestera. Pod njegovim vodstvom ovaj klub igra vrlo dobro, ali po svemu sudeći on će uskoro preuzeti Newcastle.

Uprava kluba sa St. James Parka će za Rodgersovu slobodu morati isplatiti odštetu od 16 milijuna funti.

Brendan Rodgers je menadžersku karijeru počeo u rezervama Chelseaja, a vodio je potom Watford, Reading, Swansea, Liverpool i Celtic.

Od 2019. godine je na klupi Leicestera sa kojim je osvojio FA Kup i Community Shield.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!