Mourinho: Bio sam u pravu za United, nije mi drago

Nogomet 25. svi 202212:05 > 12:06 0 komentara
REUTERS/Alberto Lingria

Jose Mourinho je u intervjuu za BT Sport komentirao svoj bivši klub Manchester United i objasnio zašto je bio u pravu kada je riječ o momčadi s Old Trafforda.

United je vodio od 2016. do 2018. godine, a kada je napustio klub izjavio je da je napravio dobar posao osvajanjem Europske lige. Od tada Manchester United nije osvojio niti jedan trofej, na što je prije nekoliko godina aludirao i Mourinho da će se to dogoditi.

“Navijači Uniteda su posebni, a u klubu ima puno dobrih ljudi. Nije mi drago što sam bio u pravu, ali znao sam da jesam. Po meni, kada stvari ne idu dobro, potrebno je promijeniti mentalitet kluba, a to se tada nije dogodilo. Znao sam da moj odlazak neće riješiti situaciju, želim im sve najbolje”, rekao je Mourinho čija će Roma igrati u finalu Konferencijske lige protiv Feyenoorda.

Utakmica je na rasporedu u 21 sat.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!