Modrić ostao na tribini, iz kluba poručili: ‘Nije ozlijeđen’

Nogomet 27. lis 202122:34 0 komentara
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić nije ozlijeđen nego ga je trener Carlo Ancelotti u posljednji trenutak izostavio s popisa za utakmicu s Osasunom kako bi ga odmorio, rekao je srijedu navečer dužnosnik Real Madrida za Hinu.

Real Madrid i Osasuna su kasno večeras otpočeli prvenstvenu utakmicu u Madridu, a klub je neposredno prije susreta priopćio kako je 36-godišnji vezni igrač u posljednji čas ispao iz momčadi, iz čega se moglo iščitati kako je riječ o ozljedi.
“Modrić neće igrati noćas u utakmici između Real Madrida i Osasune na Santiago Bernabéu. Hrvat je bio među onima koje je trener Ancelotti pozvao na utakmicu no u posljednji trenutak je otpao”, priopćio je “Kraljevski klub” na svojoj internetskoj stranici.
Dužnosnik Real Madrida je zatim rekao Hini: “Trener mu je odlučio dati odmor. Ne postoji ozljeda”.
Modrić je prije tri dana odigrao 90 minuta u Realovoj pobjedi od 2-1 na gostovanju kod Barcelone.
Hrvatska igra 11. studenog protiv Malte te 14. studenog protiv Rusije posljednje dvije odlučujuće utakmice u kvalifikacijama za odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!