Mladi Vatreni za polufinale moraju srušiti najbolje

EURO 31. svi 202114:55 0 komentara
Foto: Sportklub

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija danas nastavlja svoj put na Europskom U-21 prvenstvu.

Podsjetimo, Hrvatska je krajem ožujka uspjela uz Portugal izboriti prolaz iz skupine D, a iza nas su ostale Engleska i Švicarska.

Danas su na rasporedu četvrtfinalni susreti, a izabranici Igora Bišćana igraju protiv branitelja naslova Španjolske.

HNS

Njihov najskuplji nogometaš i kapetan Marc Cucurella iz Getafea vrijedi 20 milijuna eura, što je milijun više od našeg najvrjednijeg igrača Joška Gvardiola koji vrijedi 19 milijuna. Cijela momčad općenito vrijedi dvostruko više od ukupne vrijednosti članova Vatrenih.

Furija je u skupini rutinski izborila prolaz – 3:0 protiv Slovenije, 2:0 protiv Češke i remi bez pogodaka s Italijom za prvo mjesto. Uz to što brane naslov i što su itekako poznati po plodonosnim nogometnim školama diljem države, Španjolci i vrijede dvostruko više od nas kad se uzme procjena Transfermarkta pojedinaca u obzir.

Utakmica se igra u 18 sati u Ljudskom vrtu, stadionu NK Maribora.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!