Mladi Francuz ispisao povijest Bayerna

Bundesliga 10. ruj 202215:48 > 15:49 0 komentara
Guliver Image

Za Bayern Munchen protiv Stuttgarta počeo je najmlađi bundesligaški starter u povijesti tog kluba, Mathys Tel. Utakmica je na kanalu Nova Sport.

Ovaj 17-godišnji francuski napadač ispisao je povijest Bayerna kao najmlađi starter. Tel danas ima točno 17 godina i 136 dana, a ovo mu je ukupno četvrti nastup za klub nakon što je ljetos stigao iz francuskog Rennesa.

Julian Nagelsmann je rekao kako u njemu vidi potencijal za najboljeg napadača svijeta, a mladi Francuz je u utakmici Kupa protiv Viktorije Köln već i postigao prvijenac.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!