Misterij: Otkuda Barceloni novac?

Nogomet 13. srp 202215:45 > 15:45 0 komentara
REUTERS/Albert Gea via Guliver

Mnogi se u svijetu nogometa pitaju otkuda Barcelona namiče novac za nove igrače s obzirom na financijske probleme koji klub pritišću, a uslijed dolaska Brazilca Rapinhe.

Barcelona je potvrdila transfer Rapinhe iz Leedsa za 58 milijuna eura, a ranije su kao slobodni igrači potpisali Andres Christensen i Franck Kessie. Novi ugovor upravo je potpisao i Ousmane Dembele, a s obzirom na financijsku situaciju u klubu mnogi javno raspravljaju otkuda odjednom Barceloni novac za sve te igrače.

U raspravu se uključio i poznati stručnjak za nogometne transfere Fabrizio Romano.

Iskreno, doista ne znam. Zapravo, ne zna nitko, niti ljudi iz nogometa, a niti menadžeri,” govorio je Romano za podcast Que Golazo.

U Barceloni se pak nadaju da će se uskoro riješiti status Frenkija de Jonga koji bi mogao završiti u Manchester Unitedu za 80 milijuna eura iako sam Nizozemac želi ostati na Camp Nou.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!