Marca otkriva: ‘Novi predsjednik Barce kreće po – Haalanda!’

Nogomet 12. ožu 202120:13 0 komentara
(Photo by Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images)

Iako ga mnogi već vide u Real Madridu, španjolska Marca tvrdi da bi Erling Haaland mogao završiti u redovima najvećeg rivala Kraljevskog kluba. #SponzorPrenosa #DerbyBananas

Navodno to u planu ima novi predsjednik Barcelone Joan Laporta, koji se vratio na funkciju koju je obavljao od 2003. do 2010. godine nakon što je osvojio gotovo 55 posto glasova od njih ukupno 58 tisuća.

Njegova inauguracija bit će održana u ponedjeljak ili utorak, ali on već ima jasne planove o kojima su pisali brojni španjolski mediji, a najnovija od njih je Marca.

Nevjerojatno talentirani Norvežanin je postigao 31 gol i podijelio osam asistencija u 29 utakmica za Dortmund u svim natjecanjima ove sezone.

Njegov ugovor s njemačkim klubom istječe na ljeto 2024. godine, a Marca pretpostavlja da bi njegov transfer bio težak oko 100 milijuna eura.

Barcelona je u velikim dugovima koji iznose oko 1.2 milijuna eura, a Laporta veliki dio novca namjerava dobiti kroz prodaju igrača. Na listi za izlazni transfer nalaze se skoro svi igrači katalonskog kluba, a prvi u redu su Coutinho, Samuel Umtiti, Antoine Griezmann, Ousmane Dembele i ostali.

Pored Halanda klub želi dovesti još nekoliko igrača, ali riječ je o znatno jeftinijim opcijama kao što su Kun Aguero, David Alaba i Georginio Wijnaldum kojima ovog ljeta istječu ugovori.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!