Manchester City kao Peaky Blinders

Nogomet 10. sij 202119:13 > 19:14 0 komentara
Foto: Twitter/Manchester City

Osoba koja vodi društvene mreže Manchester Cityja očigledno je veliki ljubitelj serije Peaky Blinders.

FA kup je jedno on onih natjecanja koje, posebno u prvih nekoliko kola, vraća nogomet na neke njegove početke i podsjeća nas na ono što kod njega toliko volimo.

Osoba zadužena za vođenje društvenih mreža Manchester Cityja posebno je bila insprirana tijekom utakmice trećeg kola u kojem je na Etihad došao Birmingham.

Baš je Birmingham prva momčad koja je uspjela osvojiti FA kup, a da su u njoj igrali pripadnici radničke klase, prije nego što je nogomet postao igra profesionalaca.

Objave na Twitteru Manchester Cityja osmišljene su tijekom ovog tjedna periodom u kojem se odigrava radnja spomenute serije, a ako ste gledali to vam svakako biti prva asocijacija.

Ako niste, tako bi možda izgledao Twitter za vrijeme pohibicije.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!