Dinamove protivnike pretukli u noćnom klubu?!

Champions League 17. srp 202223:28 > 23:34 0 komentara
Guliver Images

Dvojica ponajboljih igrača makedonskog Škupija dobila su batine u noćnom klubu sa subote na nedjelju.

Škupi u utorak od 21 sat gostuje kod Dinama u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka.

Nigerijski napadač Sunday Adetunji (24) i senegalski stoper Faustin Senghor (28) stradali su u jednom od najpoznatijih mjesta za izlazak u Skoplju. Gađali su ih i kutijama, zbog čega imaju masnice po licu, piše Sport Media.

Igrači nisu smjeli biti vani poslije 22 sata dva dana prije puta u Zagreb. Na snazi je poseban režim po kojem moraju biti doma u tom trenu.

Sundaya i Senghora navodno su prebili zaštitari noćnog kluba zbog nedoličnog ponašanja prema djevojkama. Trener Goce Sedloski zasigurno nije sretan s ovim vijestima, ali momci su se u nedjelju pojavili na treningu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!