Lokosi se pojačali iz Dinama, Belupo doveo napadača

Hrvatska 26. srp 202216:23 > 16:26 0 komentara
NK Slaven Belupo

Iako je u novoj sezoni SuperSport HNL-a većina klubova odigrala dva kola, i dalje su aktivni na tržištu.

Slaven Belupo je tako potvrdio da je doveo reprezentativnog napadača Kosova Arba Manaja.

Napadač rođen u kosovskoj Klini 23.7.1998. godine potpisao je dvogodišnji ugovor uz mogućnost produženja, a pravo nastupa za Farmaceute imat će od utakmice s Osijekom.

Manaj je u svojoj karijeri branio boje kosovskih klubova KF Dukagjini i KF Trepca za koje je u 52 utakmice postigao 24 golova te turskih drugoligaša Keciörengücüa, Balikesirspora, Bandirmaspora za koje je u 48 nastupa postigao 18 golova. Valja istaknuti i podatak da je za reprezentaciju Kosova skupio tri nastupa, od kojih dva u lipnju prošle godine, i jednom zatresao mrežu.

“Sretan sam što sam potpisao ugovor sa Slaven Belupom. Znam sve o ligi i klubu. Pričao sam puno s Hoxhom s kojim sam već igrao u mladim reprezentacijama Kosova tako da mi je manje-više sve objasnio. Vjerujem da ću se brzo prilagoditi momčadi i da ću joj svojim igrama pomoći da ostvari što bolje rezultate. Već neko vrijeme treniram s momčadi i sada su napokon sve ‘tehnikalije’ gotove pa se mogu u potpunosti posvetiti nogometu”, ugovora Manaj.

Spomenimo i kako je Lokomotiva potvrdila dovođenje golmana Dinama Nikole Čavline.

Ovaj 20-godišnji golman je s Lokosima potpisao ugovor na pet godina.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!