Liverpool će pod istragu zbog ‘lažnih pozitivnih’?!

Nogomet 10. sij 202222:26 > 22:28
Guliver Image

Ugledni The Athletic donosi vijest o tome da bi Liverpool mogao biti pod istragom EFL-a zbog lažno pozitivnih na koronavirus.

“EFL je pod pritiskom da istraži zašto su igrači Liverpoola koji su bili pozitivni na koronavirus prije odgađanja prve utakmice polufinala Carabao Cupa u Arsenalu kasnije bili negativni, a klub s Anfielda suočen je s pitanjima o razmjeru svoje nedavne epidemije”, piše ugledni The Athletic.

Dalje pišu i kako je EFL primio pritužbe nekih klubova nakon što je trener Jurgen Klopp priznao da su svi pozitivni testovi igrača, osim jednog, bili ‘lažno pozitivni’,  što znači da su kasniji testovi pokazali da ti igrači zapravo nisu imali koronavirus.

“Mislili smo da smo imali pravu epidemiju prošlog tjedna, pokazalo se da imamo mnogo lažnih pozitivnih rezultata. Pravilo je takvo. Lažni pozitivni igrači nisu mogli igrati, jedino je Trent Alexander Arnold bio zaista zaražen. Težak tjedan”, rekao je Klopp nakon pobjede nad Shrewsburyjem u trećem kolu FA kupa.

Ta se utakmica trebala održati 6. siječnja.