Eriksen: Modrić na papiru ima 37 godina, ali…

Liga nacija 10. lip 202223:35 > 23:39 3 komentara
Frank Hoermann / SVEN SIMON/picture-alliance/dpa/AP Images

Hrvatska nogometna reprezentacija upisala je prvu pobjedu u ovogodišnjem izdanju Lige nacija - s 1:0 Vatreni su svladali Dansku u Kopenhagenu, a pobjednički gol zabio je Mario Pašalić u 69. minuti.

Veznjak Danske legendarni Christian Eriksen dao je izjavu za Novu TV.

Bila je ovo teška, izjednačena utakmica. Imali smo u prvom poluvremenu nekoliko šansi za pogodak, u drugom puno manje, a onda je Hrvatska zabila gol, i to u najgorem trenutku za nas“, rekao je Eriksen pa priznao:

Modrić je poseban igrač. Na papiru ima 37 godina, ali to ne izgleda tako na terenu. Uživaš igrati protiv njega, a posebno s njim. Što se tiče promjena na poluvremenu, Hrvatska nije puno toga kreirala u drugom poluvremenu.”

Eriksen i dalje pamti poraz od Hrvatske u osmini finala Svjetskog prvenstva 2018. godine.

Naravno. To mi je još uvijek u mislima, ali nije toliko do utakmice, koliko do vratara koji je obranio jedanaesterac“, rekao je danski veznjak.

Za dva dana bit će točno godina dana otkad je Eriksen doživio srčani udar upravo na ovom stadionu u Kopenhagenu.

Bila je to lavina emocija. Već sam odigrao nekoliko utakmica ovdje. Odlično je vratiti se. Sretan sam što igram i što sam zdrav“, zaključio je Christian Eriksen.