Legenda Stuttgarta: ‘Sosu će biti teško zamijeniti’

Bundesliga 16. lip 202219:03 0 komentara
Guliver Image

Legendarni nogometaš Stuttgarta u intervjuu za Bild nahvalio je hrvatskog reprezentativca Bornu Sosu.

Novinari njemačkog Bilda razgovarali su s danas 61-godišnjim počasnim članom kluba Guidom Buchwaldom koji je veći dio igračke karijere proveo u Stuttgartu, a kasnije radio kao skaut i bio dio vodstva bundesligaša.

Smatra da su hrvatski reprezentativac Borna Sosa te napadač Austrije Saša Kalajdžić mogli postati legende kluba. “Kada bi se malo dulje zadržali u Stuttgartu, postali bi iznimno cijenjene figure”, rekao je Buchwald, kojeg muči što se igrači danas kratko zadržavaju u klubovima jer traže veće sredine.

“Danas je jedan od najboljih bekova Bundeslige”, dodao je za Sosu i rekao kako će ga biti teško zamijeniti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!