Lampard: ‘Razočaran sam što nisam imao više vremena’

Nogomet 25. sij 202123:14 0 komentara
Ben Chilwell i Frank Lampard

Frank Lampard (42) prvi put se oglasio nakon što je u ponedjeljak dobio otkaz na klupi Chelseaja nakon pet poraza u posljednjih osam ligaških utakmica.

“Bila mi je velika privilegija i čast upravljati Chelseajem, klubom koji je toliko dugo bio dio mog života,” napisao je Lampard u pismu koje je objavljeno na stranicama Udruženja prvoligaških menadžera (LMA), te društvenim mrežama.

“Kada sam preuzeo ovu ulogu, shvatio sam izazove koji su pred nama u teškom vremenu za klub,” kazao je dodavši kako je razočaran što nije imao više vremena kako bi poveo Bluese naprijed.

“Razočaran sam što ove sezone nisam imao vremena povesti klub naprijed i dovesti ga na sljedeću razinu.”

Lampard je preuzeo Chelsea u srpnju 2019. U svojoj prvoj sezoni odveo je londonski klub do finala FA kupa, te četvrtog mjesta u prvenstvu. Međutim, nije dobro počeo ovu sezonu iako je klub potrošio više od 220 milijuna funti na pojačanja.

Chelsea, u kojem igra hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić, trenutačno je na devetom mjestu sa 11 bodova manje od vodećeg Manchester Uniteda.

“Želio bih želio zahvaliti navijačima na nevjerojatnoj podršci koju sam dobio u zadnjih 18 mjeseci. Nadam se da znaju što mi to znači,” poručio je Lampard zahvalivši se i vlasniku kluba Romanu Abramoviču na prilici.

“Želim zahvaliti gospodinu Abramoviču, odboru, igračima, mom trenerskom timu i svima u klubu na njihovom trudu i predanosti, posebno u ovim nezapamćenim i izazovnim vremenima,” naglasio je.

Ime njegovog nasljednika još nije poznato, ali otočki mediji nagađaju da bi to mogao biti bivši trener PSG-a Nijemac Thomas Tuchel.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!