Real Madrid je u nedjelju doživio pravu katastrofu Na Camp Nou. Barcelona ih je u El Clasicu porazila 5:1, i vrlo vjerojatno potpisala otkaz Julenu Lopeteguiju.
Igrače Real Madrida je na treningu dočekao – Julien Lopetegui. U normalnim uvjetima tu ne bi bilo ničega čudnoga, čovjek im je ipak trener, ali Modrić, Bale, Ramos i društvo su mislili da ga više neće vidjeti nakon oproštajnog govora u svlačionici Camp Noua.
Gotovo svi u Realu očekivali da će prvi trening nakon El Clasica voditi Santiago Solari, ali Lopetegui se odlučio pojaviti i tako vjerojatno pokušati uhvatiti posljednju slamku spasa. Marca piše kako su tenzije tijekom i nakon treninga bile prilično visoke, te da se igrači Reala ne mogu pomiriti s onime što se dogodilo u Barceloni.
?♂ Ya estamos trabajando de cara al partido de Copa del próximo miércoles frente al Melilla . #RMCity | #RMCopa pic.twitter.com/tsBJQgUZr7
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) October 29, 2018
Dok Lopetegui broji zadnje sate na klupi Reala, Antonio Conte je praktički već sve dogovorio sa Realom, piše Marca.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC


