Kramarić zabio Bayernu!

Bundesliga 30. sij 202116:20 > 17:42 1 komentar
Fotro: Frederic Scheidemann/Getty Images

Andrej Kramarić opet je ulovio sjajnu formu! Zabio je i treće kolo zaredom u Bundesligi, ovog puta Bayernu!

Hoffenheim je u  19. kolu Bundeslige izgubio 4:1 kod Bayerna, a Kramarić se u strijelce upisao u 45. minuti na asistenciju Beboua. Peti mu je to gol u posljednje tri utakmice.

Prethodno je Bayern poveo 2:0 golovima Boatenga i Müllera. U nastavku Bavarci su zabili još dva gola preko Lewandowskog i Gnabryja za konačnih 4:1.

U preostalim utakmica Borussia Dortmund je 3:1 pobijedila Augsburg iako su gosti poveli golom Hahna. Delaney, Sancho i autogol Udoukhaija bili su dovoljni žuto-crnima za preokret.

Eintracht je s 3:1 bio bolji od Herthe, Union Berlin i Borussia Mönchengladbach odigrali su 1:1, a istim rezultat bio je u utakmici Werdera i Schalkea.

Bayern ima 45 bodova, drugi je RB Leipzig s 35, dok je treći Eintracht s 33.