Kramarić opet zabio, Musa dvostruki asistent!

Bundesliga 24. tra 202117:28 > 17:29
Markus Gilliar/picture-alliance/dpa/AP Images

Andrej Kramarić zabio je drugo kolo zaredom, ovo puta u remiju 1:1 Hoffenheima kod Freiburga u 31. kolu Bundeslige.

Kramarić je pogodio glavom u 40. minuti, a to mu je bio 17. gol sezone u Bundesligi, te je peti strijelac lige.

Domaćine je poraza spasio Grifo golom u 81. minuti.

Petar Musa imao je dvije asistencije u pobjedi 3:1 Union Berlina protiv Werdera. Junak domaćina bio je Pohjanpalo koji je zabio hat-trick, dok je za goste strijelac bio Gebre Selassie.

Bayern je imao priliku potvrditi novi naslov u Bundesligi, ali su izgubili od Mainza 2:1. Za domaćine su golove zabili Burkardt u 3. i Quaison u 37. minuti, dok je poraz Bavaraca ublažio Lewandowski.

Josip Brekalo igrao je od 67. minute u domaćem porazu Wolfsburga 2:0 od Borussije Dortmund. Oba gola za goste zabio je Haaland.

Bayern je vodeći sa 71 bodom, deset više od RB Leipziga koji ima i utakmicu manje. Wolfsburg je treći s 57 bodova, Eintracht četvrti s 56, Borussia Dortmund peta s 55.