U španjolskoj emisiji El Chiringuito odjeknula je iznenađujuća informacija - Atletico Madrid bi nakon 11 godina mogao napustiti Diego Simeone.
Paco Garcia je izvijestio da je Simeone već obavijestio Atletico Madrid da želi otići na ljeto, godinu dana prije isteka ugovora.
Otkako je stigao u klub, Simeone je završavao među četiri najbolja u svakoj sezoni, odvodeći Atletico do dva naslova državnog prvaka, dva finala Lige prvaka, Kupa kralja, dvije Europske lige, dva europska Superkupa i Španjolskog Superkupa.
Atletico je ove sezone u Ligi prvaka zauzeo posljednje mjesto u skupini s Portom, Club Bruggeom i Bayerom, a u Primeri se nalazi na petom mjestu s 14 bodova manje od vodeće Barcelone. Ovog vikenda doživjeli su poraz 1:0 od Barcelone.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!