Villarreal u utakmici sa sedam golova do pobjede u 89.

Europa 8. ruj 202220:45 0 komentara
Ivan Terron via Guliver Images

Villarreal je u prvom kolu Konferencijske lige u Valenciji s 4:3 pobijedio Lech.

Lech je poveo već u 2. minuti golom Skorasa, no do poluvremena Villarreal je stigao do 3:1 golovima Chukwuezea i Baene (2). Ishak golovima u 47. i 62. donosi izjednačenje Poljacima, no Žuta podmornica ipak u 89. golom Coquelina stiže do tri boda.

U skupini D Partizan je kod Slovačkog nakon 22 minute gubio 2:0 i imao igrača više, da bi na kraju ipak izvukao 3:3. Kalabiska je u 5. i 19. zabio za domaćine, da bi Belić pocrvenio u 22. Diabate golovima u 47. i 53., te Gomes u 62. donose preokret Partizanu, da bi domaćine poraza ipak spasio Kozak golom u 83. minuti.

Skupina A:

Hearts – Istanbul Basaksehir 0-4 (Kaldrim 26, Ndayishimiye 67, Kingsley 75-ag, Ozcan 82)
Fiorentina – Rigas 1-1 (Barak 56 / Ilić 74)

Skupina B:
Anderlecht – Silkeborg 1-0 (Fabio Silva 81-11m)

West Ham – Steaua (21 sat)

Skupina C:
Villarreal – Lech Poznan 4-3 (Chukwueze 32, Alex Baena 36, 40, Coquelin 89 / Skoraš 2, Ishak 46-11, 61)
Austria Beč – Hapoel Be’er Sheva 0-0

Skupina D:
Slovačko – Partizan 3-3 (Kalabiška 5, 19, Kozak 83 / Diabate 47, 52, Ricardo Gomes 61)
Nica – Koeln 1-1  (Delort 62 / Tigges 19)