Nova europska blamaža Hajduka!

Europa 29. srp 202119:28 > 19:29 0 komentara
GEPA pictures Matic Klansek

Hajduk je s 2:0 stigao u Kazahstan, no Tobol ne samo da je nadoknadio to, nego imao i 3:0, da bi Sahiti golom u 94. odveo utakmicu u produžetak. A tamo u 118. minuti novi šok za Splićane.

Nije Hajduku bilo dovoljno 2:0 iz prve utakmice protiv Tobola, jer danas su u Kazahstanu u uzvratnoj utakmcii drugog kola Konferencijske nakon 120 minuta igre izgubili 4:1.

Kazahstancima je bilo dovoljno ludih 11 minuta u nastavku od 56. do 67. minute kada su zabili tri gola.

Za 1:0 pogodio je Jovančić, nakon čega je mrežu Kalinića dvaput tresao Sergejev.

Hajduk se imao priliku vratiti u 70. minuti, no Krovinoviću je penal obranio golman Tobola.

I onda kada se već očekivao kraj, obrana Kazahstanaca loše je reagirala nakon jednog ubačaja s lijeve strane, lopta je došla do Sahitija koji pogađa za 3:1.

I onda u 118. minuti novi šok za Splićane, Tagyberen je opalio s 20 metara, Kalinić je loše reagirao i lopta je završila u mreži za 4:1.