Mourinho ispisao povijest pa se slomio!

Konferencijska liga 6. svi 20228:59 > 9:03 0 komentara
REUTERS/Alberto Lingria

Jose Mourinho izborio je s Romom finale Konferencijske lige nakon što su u polufinalu u obje utakmice pobijedili Leicester (2:1, 1:0).

Za naslov će Roma igrati protiv Feyenoorda koji je izbacio Marseille.

Trene Vučice Jose Mourinho postao je prvi trener koji je izborio finale nekog europskog natjecanja s četiri različita kluba. S Portom je osvojio Ligu prvaka i Europa ligu, s Interom je otišao do kraja u Ligi prvaka, a s Manchester Unitedom je uzeo Europa ligu.

SofaScore

Loša vijest za Nizozemce je tu – Portugalac ne gubi finala europskih natjecanja.

Nakon izbacivanja Leicestera se slomio i zaplakao.

“Kada radite u Rimu, kada živite u Rimu, kada dišete Rim, onda znate da je ovo pravi klub našeg grada. Od prvog dana otkako sam ovdje osjećam da je ovo velika stvar. Međutim, nismo imali puno pobjeda i puno finala u povijesti ovog kluba. Povijest nije povezana sa društvenom dimenzijom”, rekao je Mourinho pa dodao:

“Jako sam emotivan. Naravno, imao sam i veće uspjehe u karijeri, ali ovo ne osjećam zbog sebe, već zbog ljudi koji ovdje rade i mojih igrača. Ovo je za nas Liga prvaka.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!