‘Informacije mi je dao trener velikog kluba iz Švedske’

Hrvatska 20. srp 202214:57 > 14:58 0 komentara

Nogometaši Rijeke u četvrtak na Rujevici od 20.30 sati dočekuju Djurgardens u utakmici drugog pretkola Konferencijske lige.

“Očekujem zahtjevnu utakmicu, dobar protivnik, najteži kojeg smo mogli dobiti u ovoj fazi. Vjerujem u svoju momčad, utakmica protiv Šibenika donijela nam je mirnoću i samopouzdanje”, najavio je trener Rijeke Dragan Tadić, pa nastavio:

“Radimo cijelo vrijeme i na napadu, ali za automatizme treba i malo više vremena. Njega nismo imali puno jer bilo je važno dobro fizički spremiti momčad. Obrana dobro djeluje, koncentrirana je i zadovoljan sam s njom, a u napadu vjerujem da ćemo biti sve bolji i bolji.”

Tadić se potom osvrnuo na Djurgardens.

“Pogledali smo šest utakmica Djurgardena i sve su igrali u sustavu 4-3-3. Momčad su koja već dugo godina igra zajedno, agresivni su, a kapetan Eriksson motor je momčadi u veznom redu. Prema naprijed su također jako opasni, svake godine dovedu jednog ili dva igrača i sve to su kvalitetne zamjene. Čuo sam se i s jednim trenerom iz velikog kluba iz Švedske koji mi je dao neke informacije, dobri su, ali nisu nepobjedivi. I mi smo dobri”, rekao je Tadić

Utakmicu je najavio i Andrija Vukčević.

“Sigurno nas čeka teška i zahtjevna utakmica. Imamo sjajnu atmosferu u momčadi, igrače kao 12. igrač i to nam je velika motivacija i dat ćemo sve od sebe da steknemo prednost u prvom ogledu. Bitno je u prvoj utakmici napraviti prvi korak”, rekao je Vukčević.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!