Hrvati nisu osjetili slast pobjede u KL

Europa 30. ruj 202121:19 > 21:38 0 komentara
GEPA pictures/ Wolfgang Jannach

Partizan, Gent i Roma ostali su na stopostotnom učinkom i nakon drugog kola Konferencijske lige.

Nogometaši Rome pobijedili su Zorju Lugansk s 3:0 u susretu 2. kola C skupine Konferencijske lige.

Roma nije imala problema u susretu igranom u Zaporožju, ostvarila je uvjerljivu 3:0 pobjedu i nakon dva kola vodi na ljestvici sa šest bodova i razlikom pogodaka 8-1.

Strijelci za momčad Josea Mourinha bili su El Shaarawy (7), Smalling (66) i Abraham (68). Za Zorju je cijeli susret igrao Lovro Cvek.

U drugom susretu iz ove skupine CSKA Sofija i Bodo/Glimt su odigrali 0:0. Karlo Muhar je odigrao cijeli susret za domaći sastav.

U skupini A LASK i Maccabi Tel Aviv su remizirali 1:1. Horvath je doveo domaćine u vodstvo u 10. minuti, a izjednačio je Shamir u 88. minuti.

Petar Filipović je za LASK igrao do 71. minute, dok je Stipe Perica kod gostiju izašao iz igre dvije minute kasnije.

U drugom susretu HJK Helsinki je na gostovanju porazio Alaškert sa 4:2.

Maccabi i LASK vode na ljestvici sa po četiri boda, HJK ima tri, a Alaškert je bez bodova.

U skupini D CFR Cluj i Randers su odigrali 1:1. Gabrijel Debeljuh je za Cluj igrao do 63. minute.

U drugom susretu AZ je pobijedio Jablonec s 1:0.