Hajduk pustio u prodaju još ulaznica za Villarreal

Guliver Image

Hajduk će u četvrtak na Poljudu od 21 sat ugostiti Villarreal u uzvratnoj utakmici play-offa Konferencijske lige.

U prvoj utakmici odigranoj na stadionu Levantea u Valenciji, španjolska momčad slavila je rezultatom 4:2.

S Poljuda su objavili kako je u prodaju pušten i dodatni kontingent ulaznica za tu utakmicu.

S obzirom na to da neće biti gostujućih navijača na ovom susretu, zatvoreni će biti ulazi A (jugozapad) te ulaz T (istok) sukladno odluci Uefe u kojoj je kapacitet Poljuda umanjen za najmanje 3.000 sjedećih mjesta.

Kao i do sada, do dana utakmice, pravo kupnje ulaznica imaju isključivo aktivni članovi kluba. Ulaznice će se naći u slobodnoj prodaji na sam dan utakmice samo u slučaju da se iste do tada ne preuzmu/prodaju.