Debeljuh asistent za prolaz! Debakl Murića i društva

Europa 11. kol 202222:05 > 22:08 0 komentara
Alexandru Veres/SPORT PICTURES

Gabriel Debeljuh bio je asistent za jedini gol kojim je Cluj izbacio Soligorsk u trećem pretkolu Konferencijske lige.

Debeljuh je u 37. minuti asistirao Jefteu koji pogađa za 1:0 Cluja i prolazak u play-off Konferencijske lige.

Robert Murić odigrao je prvo poluvrijeme za Konyaspor koji je kod kuće izgubio 4:2 od Vaduza te se tako oprostio od Europe. Domagoj Pavičić ostao je na klupi domaćina. Dobro je počelo za tursku momčad koja je povela u 18. minuti preko Guilhermea, da bi gosti iz Lihtenštajna to okrenuli golovima Saserea i Suttera do poluvremena. U nastavku Cicek i Gasser odvode goste na nedostižnih 4:1, da bi Hadžiahmetović tek ublažio poraz na 4:2.

Josip Radošević bio je jedan od tragičara Brondbyja koji je nakon penala ispao od Basela. Danci su u Švicarsku stigli s prednošću 1:0, da bi Basel slavio 2:1. Odluka je pala na penalima gdje je kod domaćina neprecizan bio Szalai, a kod gostiju Radošević, Salech i Bjur.