Bivši kapetan Hajduka u produžetku obradovao Olimpiju

Guliver Image

Na krajnje dramatičan način nogometaši Olimpije izborili su drugo pretkolo Konferencijske lige. Na gostovanju kod Differdangea u Luksemburgu bili su na rubu ispadanja, da bi u produžetku golom Gorana Milovića ipak prošli dalje...

U prvoj utakmici u Ljubljani završilo je 1:1, a u revanšu u Differdangeu istoimeni domaćin poveo je već u devetoj minuti golom Bedoureta.

Dugo su Luksemburžani vodili, sve do 80. minute kada je Argentinac Doffo izjednačio na 1:1. Četiri minute kasnije domaćin je ostao s desetoricom nakon isključenja Maazoua, koji je u igru ušao svega par minuta ranije.

Differdange je ipak izdržao do produžetaka u kojima se u junaka prometnuo Goran Milović, nekadašnji kapetan Hajduka. U 112. minuti ubacio je Krefl, a Milović nogom poslao loptu u mrežu za 2:1. Splitski stoper zabio je i u prvoj utakmici i tako definitivno osvojio epitet igrača odluke kroz dvije utakmice.

U drugom pretkolu Olimpija igra protiv rumunjskog Sepsija.