Koeman: Barca zahvaljujući meni ima budućnost

Nogomet 13. ruj 202111:28 > 11:39 0 komentara
Robert Michael/picture-alliance/dpa/AP Images

Trener Barcelone Ronald Koeman u intervjuu za jednu nizozemsku televiziju izjavio je da zahvaljujući njemu klub ima budućnost.

Pritom je govorio o mladim igračima Barce.

“Nije tu u pitanju samo Pedri. Ima još četiri ili pet igrača u dobi od 18 i 19 godina koji će biti fantastični nogometaši ovog kluba za tri ili četiri godine”, izjavio je Koeman.

U intervjuu je govorio i o odnosima sa predsjednikom kluba Joanom Laportom i čini se da nizozemski trener nije zadovoljan Laportinim ponašanjem, posebice sa medijskim istupima u kojima Laporta govori o produženju ugovora ako Koeman zadovolji određene uvjete glede napretka kluba.

Koeman je također kazao da će trebati dvije godine da se Barcelona ponovno može financijski natjecati s klubovima kao što su Manchester City i Chelsea.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!