Kek čeka Krznarov kiks, Žuti demantirao Slovence

Hrvatska 17. stu 202116:20 > 16:29 0 komentara
GuliverImages

Sportklub doznaje da su čelnici nogometnog saveza Slovenije nezadovoljni Kekom, te da traže novog izbornika.

Miran Pavlin, zadužen za mlade reprezentacije Slovenije, dao je intervju za web stranicu (www.sportsklub.si) u kojoj je otvoreno govorio o svršetku kvalifikacija za SP u Kataru 2022. godine. Naslov teksta je “Pavlin: Da odlučujem ja o Keku… Nastup reprezentacije slovenska javnost je ocijenila kao – slab, a Pavlin je dao ocjenu 3 (od 1-5). Slovenski savez više i nije toliko euforičan oko Keka, kao što je to bio njegovim povratkom.

Za komentar napisa u Sloveniji nazvali smo izravno Matjaža Keka, koji nam se nakon što smo se predstavili ljubazno zahvalio.
“Oprostite, nisam raspoložen i sada nemam vremena.”

Naravno, naše prvo pitanje bi bilo – Dinamo. Naime, doznajemo iz proprilično pouzdanih izvora da klub iz Maksimirske 128 želi dovesti Matjaža Keka. Zdravko Mamić je više puta u svojem vladanju Dinamom najavljivao taj transfer, a informacija je ovoga puta da postoji ozbiljna konekcija između Dinama i Keka.

Naime, iako je Damir Krznar u ovom trenutku ipak u sedlu, Dinamo se još može izboriti za plasman u nokaut fazu Lige Europe, a u prvenstvu ima utakmicu manje i tri boda manje od Rijeke i Osijeka. No, naravno da su “japa” nezadovoljni što Dinamo ne marišira kroz prvenstvo, a nije daleko ni od istine da Modrima treba čovjek – čvrste ruke.

A u Sloveniji se pak pojavila informacija da čelnici “nogometne zveze” već traže novog izborika. Već je jednom dobio izravan poziv da preuzme Sloveniju, pa je Robert Prosinečki preuzeo BiH. Ponovno se o tome počelo šuškati.

“Nitko me iz nogometnog saveza Slovenije nije nazvao i to ponudio. Koliko znam, Slovenija ima izbornika – izjavio je Veliki Žuti kolegama iz Slovenije.

U svakom slučaju očekuje nas vruća kasna jesen i zima. No, gdje ima dima….

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!