Kalinić ga izgurao iz sastava: Hajdukovac odlazi u Austriju

Hrvatska 25. lip 202214:36 0 komentara
HNK Hajduk Split

Mladi Hajdukov ofenzivac Marin Ljubičić iduće će sezone igrati u austrijskom prvenstvu.

Ljubičić je naime napustio Hajdukove pripreme u Austriji, ali nije otišao daleko, pošto je njegovo novo odredište LASK iz Linza, klub koji je prošlu sezonu regularni dio austrijske Bundeslige završio na osmom mjestu u konkurenciji 12 klubova. Tako je igrao Ligu za opstanak, u kojoj je bio drugi i na taj način izborio doigravanje za Europu, međutim do Konferencijske lige nije došao.

U 44 nastupa u prošle dvije sezone Ljubičić je zabio devet pogodaka i asistirao četiri puta. Dolaskom Nikole Kalinića postao je rezerva i sad je odlučio potražiti sredinu u kojoj će dobivati veću minutažu.

Ljubičić s Hajdukom ima ugovor do 2026. godine, a uvjeti jednogodišnje posudbe, odnosno ima li LASK pravo otkupa njegovog ugovora, bit će poznati sutra, kada se posao i službeno realizira.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!