Juve vratio svog velikog talenta na posudbu

Nogomet 30. kol 202111:03 > 11:21
Moise Kean

Talijanski napadač Moise Kean (21) vraća se se u Juventus u čijem je omladinskom pogonu i ponikao.

Talijanski mediji tvrde da će s Juveom potpisati dvogodišnji ugovor o posudbi, s tim da će klub iz Torina imati opciju otkupa njegovog ugovora koja će ih koštati između 20 i 25 milijuna eura.

“Bianconeri” su prodali Keana engleskom Evertonu 2019. za 27,5 milijuna eura, ali on se nije uspio snaći u engleskom premierligašu, te je u dvije sezone skupio samo 37 nastupa i 4 pogotka.

Prošle sezone bio je na posudbi u Paris Saint-Germainu gdje je zabio 17 golova u 41 utakmici. Sada se vraća u klub u kojem je ponikao, ali u kojem nije dobio pravu priliku. On bi trebao pojačati napadačku formaciju Juvea nakon što je Cristiano Ronaldo otišao u Manchester United. (h)