Pašalić asistirao za pobjedu Atalante nad Jurićevim Torinom

Nogomet 21. kol 202122:45 > 22:48
Stefano Nicoli/Speed Media/Icon Sportswire

Torino je na otvaranju Serie A ugostio viceprvaka Italije Atalantu i izgubio 2:1

Favorizirani gosti su bolje ušli u dvoboj i poveli već u šestoj minuti pogotkom Muriela na asistenciju Iličića. Do kraja prvog dijela Torino je bio bolja momčad, stvarali su dobre prilike predvođeni Belottijem i našim Markom Pjacom. Međutim, izjednačujući pogodak postigli su tek u 79. minuti preko svog najboljeg igrača Belottija.

Kada se mislilo da će utakmica završiti podjelom bodova, Atalanti je pobjedu donio joker s klupe Picolli pogotkom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Kod Torina je Marko Pjaca igrao do 74. minute i ostavio sasvim solidan dojam. S druge strane, Mario Pašalić odigrao je svih 90 minuta za Atalantu, dok je Šutalo utakmicu odgledao s klupe.