Jović već bolji nego u Realu, Mainz iznenadio RB Leipzig!

Bundesliga 23. sij 202117:32 0 komentara

Luka Jović u dvije utakmice u dresu Eintrachta u Bundesligi ima više golova nego u sezonu i pol u dresu Reala!

Srpski napadač na posudbi u Eintrachtu potvrdio je pobjedu 5:1 na gostovanju kod Arminije u 18. kolu Bundeslige.

Prethodno su za Eintracht zabijali Silva (2), Kostić, a vlastitu mrežu zatresao je i Nilsson. Za domaćine je strijelac bio Cordova.

Josip Brekalo igrao je od 61. minute u pobjedi Wolsburga 1:0 kod Bayera kod kojeg je Tin Jedvaj ostao na klupi. Jedini gol zabio je Baku u 35. minuti.

Iznenađenje je napravio Mainz koji je s 3:2 bio bolji od RB Leipziga. Gosti su dvaput vodili, prvo preko Adamsa, a onda i preko Halstenberga, da bi Niakhate s dva gola i Barreiro osigurali tri boda domaćinu.

Freiburg je s 2:1 bio bolji od Stuttgarta, a istim rezultatom je Augsburg slavio protiv Union Berlina.

Bayern s utakmicom manje ima 39 bodova. RB Leipzig je drugi s 35, a Bayer i Wolfsburg dijele treće mjesto s 32.