Bundesliga 17. ruj 202217:30 0 komentara
HMB Media/ Heiko Becker via Guliver Images

Od 15.30 sati odigrane su četiri utakmice sedmog kola Bundeslige, a Bayern je i četvrto kolo u nizu ostao bez pobjede.

Nakon tri uzastopna remija u Bundesligi Bayern je danas izgubio kod Augsburga 1:0. Jedini gol zabio je Berisha u 59. minuti.

Stanišić je za Bavarce igrao od 78. minute.

Minimalnu pobjedu ostvarila je i Borussia Dortmund koja je s 1:0 pobijedila Schalke. Jedini gol zabio je Moukoko u 79. minuti.

Jakić je dočekao prvi gol sezone za Eintracht i to u pobjedi 3:1 kod Stuttgarta. Zabio je u 88. za konačnih 3:1.

Prethodno su Rode i Kamada doveli Eintracht do 2:0, da bi Tomas na asistenciju Sose pogodio u 79. za 1:2.

Sosa kod domaćina, kao i Jakić kod gostiju odigrali su cijelu utakmicu, dok je kod gostiju Smolčić ušao u 83. minuti.

Bayer i Werder su u Leverkusenu odigrali 1:1. Demiray je zabio za domaćine, a Veljković za goste.