Iz PSG-a poručili: Ništa bez potpore UEFA-e

Francuska 20. tra 202116:44 > 16:45
Getty Image/ Dean Mouhtaropoulos / Staff

Predsjednik francuskog nogometnog prvaka Paris SG-a, koji se odbio pridružiti klubovima pokretačima Superlige, Nasser Al-Khelaifi objavio je u priopćenju u utorak kako smatra da bilo kakav prijedlog koji nema potporu UEFA-e neće pomoći nogometu.

Vjerujemo kako bilo kakav prijedlog bez potpore UEFA-e – organizacije koja radi na napretku i u interesu nogometa gotovo 70 godina – neće riješiti probleme s kojima je nogometna zajednica trenutačno suočena. Oni su vođeni isključivo svojim interema, dok će PSG nastaviti surađivati s UEFA-om“, stoji u priopćenju objavljenom nakon što je Al-Khelaifi dobio još jedan mandat u Izvršnom odboru UEFA-e na kongresu koji je upravo u tijeku u Montreauxu.

Paris SG jedini je od četiri ovosezonska polufinalista Lige prvaka koji se ne nalazi među 12 klubova pokretača Superlige.