Ivković: Željo ima problem s financijama, to moraju riješit

BIH 21. lip 202110:50 > 18:27
Sportklub

Hrvatski trener Tomislav Ivković preuzeo je klupu Željezničara i odradio prvi trening.

Ivkoviću se na prvom treningu odazvalo 24 igrača, a hrvatski trener je bio zadovoljan entuzijazmom kojeg je vidio.

Ipak, Željezničar nije više onaj klub koji se mogao nositi i s europskim velikanima, sada su daleko od te situacije, a svjestan je toga i Ivković.

Klub ima problem, a to su financije koje se moraju brzo riješiti. Radimo ozbiljan projekat i u taj projekat ulazi Omladinska škola jer danas nema kluba u regiji da može živjeti bez svojih igrača. Nitko kao domaći igrači ne mogu motivirati i zadovoljiti publiku. Moramo što prije stabilizirati ekipu, napraviti dobar izbor igrača, vidjeti tko od domaćih igrača i juniora ima kvalitetu da se priključe. Vidjet ćemo kako se radi u Omladinskoj školi, što možemo poboljšat i što možemo napraviti da rad bude još bolji“, rekao je Ivković.