Inter pušta Sancheza besplatno

Nogomet 21. ruj 20219:19 > 9:20
Alexis Sanchez
Guliver Image

Rukovodstvo Intera namjerava u zimskom prijelaznom roku pustiti Alexisa Sancheza, prenosi Corierre dello Sport.

Prema njihovim saznanjima, klub iz Milana spreman je besplatno pustiti 32-godišnjeg čileanskog reprezentativca koji zbog čestih ozljeda nije od prevelike pomoći za Inter.

Iskusni napadač ima ugovor do kraja sezone 2022/23 i godišnju plaću od sedam milijuna eura.

Turski mediji su u kolovozu pisali da bi se Sanchez mogao da preseliti u Fenerbahče, ali dogovor nije postignut. Klub iz Istanbula je Čileancu navodno nudio duplo manju plaću.

Alexis je prošle sezone odigrao 38 utakmica u svim natjecanjima i postigao sedam golova uz osam asistencija.

Tridesetdvogodišnji igrač je sezonu 2019/2020 proveo u Interu kao posuđen igrač Manchester Uniteda, a potom ga je talijanski klub otkupio.

U Europi je igrao još u Udineseu, Barceloni i Arsenalu.