Igrač Leipziga: Guardiola je ubio moje samopouzdanje

Nogomet 24. velj 202123:50 > 23:51
(Photo by Laszlo Szirtesi/Getty Images)

Španjolski nogometaš Angelino prije godinu dana stigao je u Leipzig na posudbu iz Manchester Cityja i to se pokazalo kao odličan potez.

Ovaj 24-godišnji lijevi bek igra fantastično u dresu Leipziga, a njemački klub je ljetos odlučio otkupiti njegov ugovor od Cityja za 18 milijuna eura.

Angelino je u City stigao na ljeto 2019. godine iz PSV-a za 12 milijuna eura, ali na Etihadu nikada nije dobio pravu šansu da se dokaže.

U intervjuu za ugledni Bild igrač Leipziga izjavio je da je odlazak u Manchester City bio greška, te da je Pep Guardiola najveći krivac što se nije uspio dokazati u dresu engleskog kluba.

“Pep me ubio. Ubio je i moje samopouzdanje. Nakon što sam došao u City iz PSV-a već me osudio na dvije pripremne utakmice i nije mi dao pravu šansu. Bio sam itekako sretan kada sam dobio šansu da idem u Leipzig. Ovdje sam pokazao koliko vrijedim i drago mi je što se ne moram vraćati na Etihad” – rekao je Angelino.