Ibanez: U Hajduku ne bih igrao ni za milijune

Hrvatska 4. ožu 20228:59 > 8:59 0 komentara
Guliver Image

Argentinac Luis Ibanez dao je veliki intervju u kom se osvrnuo na svoju karijeru.

Ibanez trenutno igra za Grafičar, klub Druge srpske lige. U svojoj karijeri igrao je za Dinamo, ali i Crvenu Zvezdu. Indexu je otkrio je li imao problema U Beogradu zato što je prije toga igrao za Dinamo.

“Ne, nikad! Jednom u Zagrebu sam imao neke verbalne probleme zbog toga što sam igrao u Zvezdi, ali mislim da su to bili neki drugi, a ne navijači Dinama. A ovdje u Beogradu nikad nisam imao problema. Znam to rivalstvo, svi su mi pričali, ali ja mogu reći da sam ponosan što sam igrao u dva najveća kluba na Balkanu.”

“Znam da je mnogima smetalo što sam igrao u Dinamu, poslije i u Zvezdi, ali ja živim od ovog posla. Moja cijela obitelj u Argentini živi od toga. I ja u tom trenutku nisam imao klub, dobio sam ponudu od Zvezde i prihvatio sam je. Znam koji su problemi bili ovdje i mislim da je to neko prošlo vrijeme.”

Otkrio je i bi li ikad zaigrao za Hajduk.

“Ne! Imaju tri kluba za koje nikad ne bih igrao. To su River, Hajduk i Partizan. Ne bih igrao za milijune, zbog poštovanja prema klubovima za koje sam igrao. U Riveru ne bih bio ni u stručnom stožeru”, rekao je Ibanez.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!