I Crnogorci se oprostili od Cice: Vječna ti slava i hvala

Hrvatska 1. ožu 202114:07 > 14:14
Foto: FSCG

Nogometni savez Crne Gore izrazio je sućut obitelji, HNS-u, Dinamu, navijačima i cijelokupnoj hrvatskoj nogometnoj javnosti, zbog smrti Zlatka Cica Kranjčara.

“Kao igrač Zlatko Cico Kranjčar ostavio je neizbrisiv trag u hrvatskom i jugoslavenskom nogometu, dok je baveći se trenerskim pozivom dao ogroman doprinos u ostvarenju zapaženih rezultata s klubovima koje je predvodio i reprezentacijama Hrvatske i Crne Gore. Cico, vječna ti slava i hvala”, navodi se u priopćenju nogometnog saveza Crne Gore.

Kranjčar je na klupi Crne Gore naslijedio Zorana Filipovića i od ožujka 2010. do rujna 2011. godine predvodio je reprezentaciju na 13 utakmica.

Sokoli su pod njegovim vodstvom upisali šest pobjeda, četiri poraza i tri remija i zauzimali su 16. mesto na FIFA rang listi, što je najbolja pozicija reprezentacije u povijesti.