Hrvatska je teškom mukom u Osijeku s 2:1 pobijedila Wales te upisala drugu pobjedu u kvalifikacijama za Euro 2020.
Izbornik Vatrenih Zlatko Dalić istaknuo je kako smo uzeli velika tri boda.
– Ovo su velika tri boda. Rekli smo prije utakmice da ih je najvažnije osvojiti, a nije bilo bitno na kakav način. Bilo je teško gledati, a kamoli igrati, no cilj je ostvaren – rekao je za Novu TV Dalić pa dodao:
– Veliko hvala navijačima, hvala Osijeku, Slavoniji. Idemo dalje. Bilo je teško, no nećemo se osvrtati što je bilo i kako je bilo. Tri boda su tu.
?????????
? Congratulations! #Croatia makes one more step towards #EURO2020!#BeProud #CROWAL #Vatreni? pic.twitter.com/86KESdf3A2
— HNS (@HNS_CFF) June 8, 2019
Imali smo 2:0, pa primili gol nakon greške
– Primili smo taj gol iz naše greške. Uvukla se nervoza, Imali smo dvije, tri prilike nakon toga, mogli smo riješiti utakmicu.
Zamjena u 67. minuti kada je Pašalić zamijenio Brekala nije urodila plodom.
– Brekalo je odigrao dobrih 70 minuta, no potrošio. Pašalić je bio dobar na treninzima, no nije odigrao na toj razini. Htjeli smo tom zamjenom dati i malo više prostora Luki, a na kraju smo šepali.
Livaković je bio siguran…
– Livaković je bio sjajan. Iza njega je velika sezona i apsolutno je zaslužio ovu poziciju.
Pred Hrvatskom je prijateljska utakmica u utorak u Varaždinu protiv Tunisa.
– Idemo svi u Varaždin pa na odmor – zaključio je Dalić.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC


