Zekić odbio, na klupu Gorice sjeda bivši trener Hajduka?

Hrvatska 3. sij 202113:14 0 komentara
Foto: HNK Gorica

Gorica je postala stabilan i za mnoge opasan prvoligaš, ali ostala bez dva važna faktora iz Litve

Nakon što su sportski direktor Mindaugas Nikoličius i trener Valdas Dambrauskas iznenađujuće napustili svoje pozicije u Gorici, čelnici hrvatskog prvoligaša traže nova rješenja.

Damrauskas odlazi u Ludogorets, a iz Gorice su najprije posao ponudili Zoranu Zekiću koji čeka na angažman poslije raskida suradnje s moldavskim Sheriffom. Ipak, bivši trener Osijeka tek se zahvalio na ponudi pa je upravi simpatičnog prvoligaša ostalo tražiti neko drugo trenersko ime.

Čini se kako je to drugo ime bivši trener Hajduka Siniša Oreščanin. Zanimljivo je da je Oreščanin bio opcija preuzimanja kluba nakon otkaza Sergeju Jakiroviću, ali je Dambrauskas dobio prednost. Sad je ipak knjiga spala samo na jedno slovo i lako je moguće da će uskoro baš Orešćanin biti predstavljen kao novo ime na klupi trećeg kluba u HNL-u.

Bila bi to sjajna šansa za Oreščanina da pokaže koliko vrijedi i odvede Goricu do povijesnog plasmana u Europu, a moglo bi se dogoditi da, sad već bivši sportski direktor Gorice preuzme tu funkciju na Poljudu, a čovjek kojem je Pojud jedno vrijeme bio dom, postane prvi čovjek na klupi Gorice.

Kako navode 24 sata, kontaktirali su Sinišu Oreščanina koji je samo konstatirao da ne može ništa potvrditi.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!