Zekić iznenadio u najavi Hajduka: ‘Ivane, vrime je’

Hrvatska 12. velj 202215:40 > 15:43 0 komentara
Guliver Images

Zanimljivu najavu uoči gostovanja Slaven Belupa na Poljudu protiv Hajduka u nedjelju od 15 sati dao je trener Farmaceuta Zoran Zekić.

“Čestitat ćemo im rođendan, ali želimo biti dostojni i konkurentni. Moramo poslije utakmice biti ponosni na našu prezentaciju i, naravno, učiniti sve da ju okrunimo i bodovima”, započeo je Zekić koji će morati bez Ivana Krstanovića na Poljudu.

O Hajduku je istaknuo:

“Hajduk je u zadnjih par godina napravio najbolju selekciju. Odlično su vođeni, imaju vrhunsku atmosferu i u klubu i oko kluba. Imaju nešto što nijedan drugi klub nema u Hrvatskoj. Nadam se da će utakmica biti prava, a da bi bila prava moraju dva protivnika biti raspoložena.”

Za kraj se Zekić priključio akciji navijača Hajduka koji zazivaju povratak Ivana Perišića na Poljud.

“Ivane, vrime je”, zaključio je trener Belupa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!