U Šibeniku kasne plaće, a dugovi se gomilaju

Hrvatska 30. stu 202111:43 > 11:50 0 komentara
HNK Šibenik

Šibenčani pružaju vrlo dobre partije ove sezone, a u prošlom kolu su bili skoro zaustavili Dinamo. Modri su se na kraju provukli nes(p)retnim autogolom Perića.

Neovisno o tome, Šibenik je složio vrlo zanimljivu momčad. Vezni red drže talentirani Rak i Ćurić, a u napadačkom dijelu haraju Marin Jakoliš, Antonio Marin i Ivan Delić.

Okrenimo se situaciji koja vlada van terena. Prema navodima Slobodne Dalmacije, financijska slika u šibenskom prvoligašu nije dobra. Igračima kasni jedna plaća, a uskoro bi mogla i druga, dok treneru Rosasu nisu isplaćene dvije i pol plaće. Uz sve to, postoje i nepodmirene obveze i prema klubovima koji preko Fife traže naknade za razvoj.

Kolumbijski vlasnici su proteklih dana s igračima i zaposlenicima održali sastanak uz obećanje da će ovaj tjedan biti isplaćen veći dio njihovih potraživanja.

Igrači zasad pokazuju puno strpljenja i razumijevanja prema nastaloj situaciji, ali pitanje je kada će i njima prekipjeti. Uz sve navedeno, pojavile su se i priče o smjeni trenera Rosasa…

Kolumbijsko čelništvo kluba se ne uzbuđuje previše, čak i najavljuju ulaganja u infrastrukturu te dovođenje novih pojačanja.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!