Tramezzani ponovno šokira: Caktaš na klupi protiv Istre?

Hrvatska 3. velj 20219:15 > 9:15
Foto: Marcio Machado/Eurasia Sport Images/Getty Images

Nogometaši Hajduka danas od 19:10 u 19. kolu Prve HNL na Poljudu dočekuje Istru 1961.

Splićani su u nizu od dva poraza od kojih je posljednji od Lokomotive bio posebno neugodan, pa je Istra sjajna prilika da Tramezzanijeva momčad dođe do pobjede i prekine taj niz. No, da bude iznenađenja, Dalmatinski portal piše kako će strateg Splićana Paolo Tramezzani ostaviti na klupi kapetana Miju Caktaša za ogled s Puljanima.

Tramezzani je nezadovoljan formom kapetana i najboljeg strijelca Hajduka. U posljednjoj utakmici protiv Lokomotive Caktaš je promašio penal, to mu je bio ukupno treći promašaj s bijele točke ove sezone.

Caktašu ugovor s Hajdukom traje do kraja sezone i klub bi ga htio prodati. Prije mjesec dana predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić poručio je Caktašu da više gleda na igre na terenu, a da što manje priča o situaciji u klubu.